Setkání škol a obcí Moravskoslezského kraje

úterý 13. ledna 2009 ·

Aktuální témata školství mají možnost prodiskutovat představitelé základních škol a jejich zřizovatelů – obcí Moravskoslezského kraje na neformálním setkání ve čtvrtek 5. 2. 2009.

Setkání realizuje společnost Scio, která již v dřívějších letech realizovala v Praze podobné panely s řediteli a zástupci škol, nyní se vydává za školami do jednotlivých krajů. 

Na setkání jsou vítáni jak ředitelé, zástupci ředitelů, učitelé a výchovní poradci ze základních škol, tak i představitele obcí v Moravskoslezském kraji. 

Místo konání: Ostrava, Středisko volného času, Ostrčilova 19/2959

Čas: 10.00 – 14.00 hod. 

Chcete se setkání zúčastnit? Zaregistrujte se na adrese: zs@scio.cz. 



dokument

0 komentářů:

Články dle data



Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018




Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.



WebArchiv - archiv českého webu



Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.