MŠMT: Zahájení Evropského roku tvořivosti a inovací 2009 v Senátu PČR v přímém přenosu

středa 7. ledna 2009 ·

Dovolujeme si vás upozornit na možnost sledovat konferenci k zahájení Evropského roku tvořivosti a inovací 2009 on-line na internetu. Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vstupuju do nového Evropského roku tvořivosti a inovací 2009 s vlastní inovací v oblasti komunikace - nabízíme Vám možnost zúčastnit se nejdůležitějších akcí MŠMT v rámci Předsednictví ČR v Radě EU pomocí přímých přenosů na internetu.

Ve středu 7. ledna 2009 od 12:30-13:00hod a od 14:30 - 17:00hod můžete na odkazu

http://www.manta.cz/prenosy/msmt/index.htm

sledovat přímý přenos tiskové konference věnované zahájení Evropského roku tvořivosti a inovací 2009. Přenos bude pokračovat zahajovací konferencí Evropského roku a na totožném internetovém odkazu bude možné shlédnout záznam konference i po jejím skončení. Kromě jiného tak bude možné zhlédnout projevy evropského komisaře Jána Figeľa a ministrů Ondřeje Lišky a Václava Jehličky.

Na konferenci budou diskutovány možnosti kreativního a inovativního přístupu v oblastech obchodu, průmyslu, vzdělání, vědy a kultury.

Více informací k celé akci je na internetových stránkách MŠMT.

MŠMT

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.