Učitelka odnesla spor s otcem žákyně otřesem mozku

středa 17. prosince 2008 ·

Napadení se odehrálo na Mikuláše před zraky dětí o přestávce na chodbě školy. Otec učitelce vyčítal, že jeho dceru její spolužáci psychicky šikanují. Ředitelka školy Zdeňka Šindarová to ovšem odmítá.

Učitelku měl napadnout otec žákyně
denik.cz - Nepříjemnou událost v současné době řeší policisté v Dubňanech. V tamní základní škole údajně napadl otec jedné z žákyň učitelku.
Otec prý napadl učitelku. Skončila s otřesem mozku »
Aktuálně.cz - Otřesem mozku a podlitinami skončila návštěva jednoho z rodičů v Základní škole v Dubňanech na Hodonínsku. Otec, který údajně přišel do školy
Učitelka odnesla spor s otcem žákyně otřesem mozku
iDNES.cz - Hodonínští kriminalisté řeší napadení učitelky v Dubňanech. Po jednání s otcem jedné žačky musela s otřesem mozku a podlitinami k lékaři.
Rodič zmlátil učitelku!
Blesk.cz - V Dubňanech skončila učitelka po sporu s rodičem s otřesem mozku v nemocnici. Otec její žačky jí udajně zbil při schůzce kvůli šikaně ve škole.
V Dubňanech skončila učitelka po sporu s rodičem s otřesem mozku
Rádio Impuls - Kriminalisté vyšetřují údajné napadení učitelky rodičem. Učitelka Základní školy v Dubňanech na Hodonínsku měla 5. prosince rozhovor s otcem jedné své žačky


dokument

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.