elearningeuropainfo: Webové nástěnky

čtvrtek 12. dubna 2007 ·

Zasílejte a sledujte zprávy, otázky a oznámení týkající se každodenních aktivit a potřeb prostřednictvím webových nástěnek portálu elearningeuropa.info!

K zaslání nového oznámení pro nástěnku je třeba být registrován jako uživatel portálu. K dispozici jsou tyto nástěnky:

  • Oznámení anket
  • Hledání partnera pro e-learningové projekty
  • Výzvy ke komunikaci
  • Možnosti výzkumu
  • Stipendia
  • Pracovní příležitosti

Webové nástěnky najdete na tomto odkazu: http://www.elearningeuropa.info/community/index.php?page=home&dt=3elearningeuropainfo

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.