redakce: Ocenění Sexuální výchovy

pondělí 27. března 2000 ·

Multimediální program, který je určen dospívající mládeži, získal ocenění v rámci soutěže "O nejlepší exponát" na výstavě Schola Nova. Vzdělávací projekt na CD-ROM z produkce nakladatelství Grada Publishing Sexuální výchova - multimediální průvodce obdobím puberty a dospívání získal ocenění v rámci soutěže o nejlepší exponát na právě probíhající výstavě SCHOLA NOVA. 


Každoročně získávají toto prestižní ocenění nejlepší učebnice, učební pomůcky a další exponáty. Výstava je pořádána pod záštitou českého ministerstva školství.
Sexuální výchova - unikátní multimediální program je určen dospívající mládeži a představuje vyčerpávající poučení o veškeré problematice související s lidskou sexualitou. Titul vznikal ve spolupráci s učiteli, lékaři, sexuology a dalšími odborníky. Díky velkému množství barevných obrázků, fotografií, animací, mluvených komentářů a videosekvencí je každé téma zpracováno velmi názorně, přitom ale také citlivě, s důrazem i na citovou a sociální stránku sexuálního života. Snadné intuitivní ovládání programu přímo vybízí chlapce a dívky k tomu, aby se v klidu a o samotě probírali nabízenými informacemi a hledali to, co právě nejvíce potřebují. Sexuální výchova je určena pro mládež ve věku 12 - 18 let, poučení zde však najdou i dospělí. 

CD-ROM je finančně dostupný jak pro školy, tak i pro běžné domácí uživatele.

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.