redakce: Onassisova nadace: soutěž v uměleckých oborech

pátek 15. října 1999 ·

Řecká nadace vypisuje mezinárodní soutěž, ve které bude uděleno celkem devět zajímavých cen.

Řecká Onassisova nadace vypisuje soutěž, ve které má být uděleno celkem devět cen. Ceny se budou udílet za původní divadelní hru , za původní hudební taneční skladbu a za choreografii k této skladbě. První cena za původní divadelní hru je ve výši 150 000 dolarů, druhá cena 100 000 dolarů a třetí cena je ve výši 75 000 dolarů. Ve druhých dvou kategoriích činí výše ceny 100 000 dolarů, 75 000 dolarů a 50 000 dolarů.


Ceny se budou předávat v Aténách na podzim roku 2001 a účast vyznamenaných bude bezpodmínečně nutná. Uzávěrka přijímání soutěžních prací je 31. prosince 1999.
Soutěžní díla je třeba předat ve třech kopiích (u hudebních děl to mají být tři videopásky. U divadelních her musí jít o činoherní kus (nikoli např. o operetu, pantominu apod.), hra musí být napsána v řečtině, angličtině, francouzštině, španělštině, němčině nebo v italštině. Pokud bude dílo napsáno v jiném jazyce než v řečtině nebo v angličtině, musí být zároveň přiložen překlad do některého z těchto dvou jazyků.

Soutěžní díla je třeba zaslat na následující adresu:
Secretariat of the International Onassis Prizes
Eschinou Street 7 (Plaka)
105 58 Athens
Greece, tel. 0030/1/33 10 900

Kontaktní adresa pro event. další dotazy a informace:
Alexander S. Onassis Public Benefit Foundation
Athens Office
56, Amalias Ave.
GR-105 58 Athens
Greece
tel.: 0030/1/33 10 900-902, fax: 0030/1/33 10 114

redakce

0 komentářů:

Články dle data



Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018




Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.



WebArchiv - archiv českého webu



Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.