redakce: GAUDEAMUS 99

středa 13. října 1999 ·

Chystáte se na evropský veletrh pomaturitního vzdělávání? Ve dnech 20. - 23. října se na brněnském výstavišti uskuteční již šestý ročník evropského veletrhu pomaturitního vzdělávání Gaudeamus. Veletrh pořádá softwarová společnost MP-Soft s.r.o. pod záštitou ministerstva školství a rektora Vysokého učení technického Brno. Ředitel firmy MP-Soft ing. Mikula nám řekl, že hlavním cílem akce je poskytnou maximální množství informací o vysokoškolském vzdělávání, a to zejména středoškolákům, kteří uvažují o dalším studiu po maturitě. Pokud tedy ještě nejste pevně rozhodnuti, jaký obor chcete studovat, určitě se zastavte v pavilonu H, a to v době od 8 do 17 hod. Pořadatelé pro vás připravili nejen spoustu informací o možnostech pomaturitního studia, ale také odborné přednášky zástupců ministerstva školství a vystavujících škol. Pro ty, kteří plánují studium v zahraničí, bude jistě zajímavá účast zahraničních škol, letost např. The American University z Paříže nebo International Management Center, FACHHOCHSCHUL - STUDIENGÄNGE Krems z Rakouska a další. Chybět nebudou ani zástupci soukromých vysokých školy. Myslím, že byste si akci, které se každý rok zúčastní více jak 20.000 návštěvníků, neměli nechat ujít. O zajímavé informace nebude jistě nouze.

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.