redakce: Stáže pro studenty lékařství

čtvrtek 1. července 1999 ·

Deutscher Famulantenaustausch DFA organizuje stáže pro studenty lékařství. Organizace Deutscher Famulantenaustausch DFA organizuje stáže pro zahraniční studenty lékařství. O stáž se mohou ucházet studenti vyšších ročníků, kteří již studují klinické obory. Délka stáží je jeden měsíc, student musí plynně ovládat německý nebo anglický jazyk.

Kontaktní adresa:
Deutscher Famulantenaustausch DFA
Godesberger Allee 54
53175 Bonn
Germany
Tel. (228) 37 53 40

redakce

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.