David Morkes: Multimediální výuka chemie

čtvrtek 1. července 1999 ·

Recenze výukového CD pro základní a střední školy. S pojmem multimediální výuky jsme se již setkali u recenze výukového CD Multimediální výuka fyziky. Nyní se zaměřme na dvě další výuková CD společnosti Zebra systems. Tentokrát se jedná o výuku chemie určenou pro počítače s operačním systémem Windows 95.

Chemie I - anorganická chemie
Multimediální výuka obsažená na prvním z obou CD je určena pro doplnění a názornější přiblížení učiva anorganické chemie. Obsahem a náročností probírané látky je CD zaměřeno především na žáky základních a nižších ročníků středních škol.

Po vložení CD do mechaniky je tentokrát nutná krátká instalace celého programu, která však trvá pouze několik desítek sekund. Potom již můžete spustit celou výuku.

Pro uživatele znalé CD Multimediální výuky fyziky nebudou úvodní obrazovky ani následné ovládání ničím novým.


David Morkes

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.