Plaga tvrdí, že zdravotnictví v očkovací strategii opomenulo učitele mateřských škol. Žádá nápravu

středa 30. prosince 2020 ·

Ministr školství Robert Plaga (ANO) bude požadovat úpravu strategie, která určuje pravidla očkování proti koronaviru. Ministerstvo zdravotnictví v ní podle Plagy opomenulo pracovníky mateřských a speciálních škol. Možnost očkování pro pedagogické pracovníky byla přitom dohodnuta jako jedna z priorit strategie. Mluvčí ministerstva zdravotnictví Barbora Peterová řekla, že ministerstvo pracuje na metodice očkování, ve které je explicitně zohlední. Informuje ČTK. Celý text naleznete zde

1 komentářů:

Eva Adamová řekl(a)...
30. prosince 2020 v 9:16  

My máme nějakou strategii očkování? Oni tomu cáru papíru, který k tomu vydali, říkají strategie?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.