Webinář k „druhému kolu“ distančního vzdělávání pro SŠ a VOŠ

pondělí 12. října 2020 ·

Jak vybírat prostředí pro online aktivity? Jak zajistit co nejlepší technickou kvalitu a digitální bezpečnost? Které výukové metody se ve virtuálním prostředí osvědčují a jakým specifikům práce s žáky i pedagogy věnovat ve virtuálním prostředí pozornost? Odpovědi nabízí webinář projektu P-KAP Národního pedagogického institutu České republiky. 


Webinář určený zejména vedení SŠ a VOŠ se uskuteční 15. října 2020 od 14 do 16 hodin. Aktuální téma distančního vzdělávání řeší zejména s ohledem na plánování a řízení vzdělávacích procesů ve školách. 


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.