Plaga má zjistit, zda učitelé chtějí respirátory

pondělí 7. září 2020 ·

Vláda v pondělí pověřila ministra školství Roberta Plagu, aby zjistil u pražského primátora Zdeňka Hřiba, zda by učitelé v hlavním městě měli zájem o dodávku respirátorů. „Nechceme nikomu nic nařizovat, proto vláda pověřila ministra Plagu, aby zjistil u primátora Hřiba, jestli by učitelé v hlavním městě měli zájem o dodávku respirátorů... Stejná nabídka půjde do dalších regionů v případě, že budou mít na semaforu oranžovou barvu,“ uvedl Babiš. Informuje iDNES.V Praze budou od středy 9. září povinné mít rouškou, respirátorem či jinak zakrytý nos i ústa i v obchodech a v nákupních centrech. Od pondělí 14. září pak budou ochranné pomůcky nutné také ve společných prostorách škol s výjimkou tříd.


Celý text naleznete zde

2 komentářů:

rváčkazvesela řekl(a)...
9. září 2020 v 19:57  

Učitel MÁ MÍT RESPIRÁTOR K DISPOZICI.
Kdy a jestli jej použije je na něm.
Zjišťovat zájem? Proč?

MG řekl(a)...
10. září 2020 v 8:01  

Zjišťujī “zájem” , protože nemohou dát každému učiteli potřebný počet respirátorů. 1 respirátor na 1 den, to je 20 respirátorů na měsíc. Tolik jich nemají a musí je mít pro zdravotníky.... Říká se tomu alibismus.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.