Škola ve Frýdlantu se neotevře, jeden ze zaměstnanců je nakažený

sobota 29. srpna 2020 ·

Školní rok ještě nezačal a už se vyskytují první komplikace. Frýdlantským žákům se o týden prodlouží prázdniny. Důvodem je jeden ze zaměstnanců školy, který je pozitivní na covid. Potvrdil to starosta Frýdlantu Dan Ramzer.Základní škola se otevře nejdříve 9. září. Informuje iDNES. „Jedná se o preventivní uzavření, k němuž jsme přistoupili na základě doporučení krajské hygieny,“ uvedl starosta. „Je to kvůli bezpečí rodičů i dětí,“ pokračoval.


Celý text naleznete zde

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
29. srpna 2020 v 21:41  

Přibývají i jiné školy, třeba na střední Moravě, které mají karanténu a v pondělí jdou učitelé na testy.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.