Webináře SYPO 12., 13. a 14.5.: Interaktivní výukové materiály. Elektronická nástěnka. MS Excel a výuka matematiky

pondělí 11. května 2020 ·

Gramar.in, matika.in, geograf.in a zlatka.in: interaktivní výukové materiály v češtině. Interaktivní online materiály pro výuku češtiny, matematiky (nejen podle metody profesora Hejného), zeměpisu i finanční gramotnosti jsou určeny hlavně pro žáky ZŠ. Naleznete zde stovky úloh s okamžitou zpětnou vazbou. Výhodou je snadná orientace v učitelské zóně s možností dobré diferenciace výuky. K dispozici jsou také podklady pro čtení s porozuměním a podporu kritického myšlení. Velice úspěšný projekt, navíc celý v českém jazyce. 12. 5. 2020, 14:00. Lektor: Jana Šperlová Elektronická nástěnka Padlet: jednoduchý pomocník pro vedení projektové výuky online 

Trochu hlubší pohled do tajů elektronických nástěnek Padlet a ukázka jejich použití pro projektovou výuku v online podobě. Podíváme se také na problematiku jejich zabezpečení a správného nastavení. 13. 5. 2020, 14:00. Lektor: Libor Klubal 


Jak využít MS Excel při výuce matematiky na SŠ 

Webinář nás provede základními i pokročilejšími možnostmi pro využití programu MS Excel při výuce matematiky na SŠ. Budeme pracovat s maticemi, komplexními čísly i kombinatorickými výpočty. Na praktických příkladech si ukážeme různé výpočty. 14. 5. 2020, 14:00. Lektor: Jan Polák 


Další informace o webinářích naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.