Premiér Babiš: Ze slibu průměrného platu 45 tisíc pro učitele neslevím

čtvrtek 2. dubna 2020 ·

Premiér Andrej Babiš v rozhovoru, ve kterém mimo jiné mluvil o možném otevírání škol, uvedl, že nesleví ze slibu průměrného měsíčního platu 45 000 Kč pro učitele a průměrného měsíčního důchodu 15 000 Kč na konci volebního období jeho vlády. Do lidí je potřeba napumpovat peníze, aby obnovili spotřebu a situace se co nejrychleji vrátila k normálu, vysvětlil. Informuje iDNES.
Celý text naleznete zde 
Rozhovor naleznete zde

1 komentářů:

Silvie A. řekl(a)...
2. dubna 2020 v 17:39  

Celou dobu bylo jasné, že těch 45 tisíc budou inflační peníze. Tímto způsobem Babiš klidně mohl slíbit - a dodržet - 145 tisíc.

Jako premiér Babiš fůru věcí dělá dobře, koronavirová kalamita za jedna, ale na školství kašle a nechává Plagu to školství zlikvidovat.

Není vyloučeno, že zmatky kolem koronaviru daly veřejnosti silnější důvody zajímat se o školství. To by mohlo školství prospět.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.