Schola Cultura – rozvoj kompetencí pro demokratickou kulturu ve škole

neděle 9. února 2020 ·

Vzdělávací program Varianty společnosti Člověk v tísni nově nabízí zejména pro učitele pražských základních a středních škol akreditovaný kurz Schola Cultura – rozvoj kompetencí pro demokratickou kulturu ve škole.Akreditovaný kurz o celkové dotaci 40 hodin bude probíhat od března do května 2020. Většina seminářů se uskuteční v Centru Člověka v tísni Langhans (Vodičkova 37, Praha 1).

Kurz je určen učitelům pražských základních a středních škol a dalším pražským pracovníkům ve vzdělávání. Kurz je zdarma.

Během kurzu 

• získáte metodickou podporu pro rozvoj demokratické kultury ve škole
• s dalšími učiteli budete sdílet příklady dobré praxe i představy o fungování školy
• vyzkoušíte si aktivizační metody rozvíjející klíčové kompetence žáků a posilující pozitivní klima ve třídě
• získáte náměty, lekce a hry využitelné v učitelské praxi (při vzdělávání ve společenskovědní oblasti a celkově při výchově žáků)
• vyzkoušíte si různé formy komunikace (verbální i neverbální) Po kurzu
• poskytneme vám dlouhodobou podporu formou pravidelných setkání


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.