Závěrečná konference projektu KIPR

pondělí 20. ledna 2020 ·

Projekt KIPR řeší otázky související se zajištěním kvality, provázanosti, srovnatelnosti a efektivity poradenských služeb a podpůrných opatření v podmínkách proinkluzivního vzdělávání. Program dvoudenního setkání zahrnuje prezentace profesionálů v oblasti pedagogického poradenství a prezentaci výstupů projektu KIPR (Kvalita – Inkluze – Poradenství – Rozvoj).Konference se koná 21. a 22. ledna v Konferenčním centru hotelu DUO v Praze.

Program konference naleznete zde

1 komentářů:

Unknown řekl(a)...
21. ledna 2020 v 9:57  

Inluzivní Titanik je téměř celý pod vodou, ale na horní palubě doposud vyhrává orchestr tklivé písně k právě zahajované konferenci s názvem KIPR - Kvalita – Inkluze – Poradenství – Rozvoj.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.