Konference: Jeden cizí jazyk nestačí

pondělí 18. listopadu 2019 ·

Konference je zaměřena specificky na výuku druhého cizího jazyka a obecně na problematiku výuky v cizím jazyce. Koná se 28.11. v Praze.Program mezinárodního setkání je rozdělen do 4 hlavních bloků: 

Blok 1: Vícejazyčnost – výzvy a perspektivy
Blok 2: Kulatý stůl k výuce metodou CLIL zástupců států V4
Blok 3: Výuka cizího jazyka z hlediska neurodidaktiky
Blok 4: Workshopy


Další informace a možnost přihlášení naleznete zde

1 komentářů:

laimes řekl(a)...
18. listopadu 2019 v 11:42  

1/nemáme tradici cestování za prací
2/zahraniční firmy se zde přizpůsobují
3/proč by se češi měli učit nějaký cizí jazyk

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.