Učebnice projektu Vzdělávání k sociálním a občanským kompetencím

pátek 13. září 2019 ·

Asociace učitelů občanské výchovy a společenských věd vydala souhrn více než 75 metodik, které vznikly v rámci projektu VOSK. VOSK je zkratka názvu projektu Vzdělávání k sociálním a občanským kompetencím.  V příloze lze zdarma stáhnout souhrnnou učebnici ve formátu Pdf.

Metodiky jsou členěny podle následujících kapitol:

Člověk jako jedinec
předmět: Psychologie

Člověk ve společnosti
předmět: Sociální psychologie a sociologie

Občan ve státě
předmět: Politologie

Občan a právo, pracovněprávní vztahy
předmět: Právo

Mezinárodní vztahy, globální svět
předmět: Mezinárodní vztahy

Úvod do filozofie a religionistiky
předmět: Filozofie a religionistika

Finanční gramotnost a ekonomie
předmět: Ekonomie

Mediální výchova
předmět: Mediální výchova


Učebnici ke stažení naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.