Konference: Kariérové poradenství pro inkluzivní společnost

pátek 12. dubna 2019 ·

Výzva k přihlášení příspěvků na konferenci Mezinárodní asociace pro studijní a profesní poradenství. Mezinárodní konference Kariérové poradenství pro inkluzivní společnost se uskuteční 11.–13. 9. 2019 v Bratislavě. Jedná se o prestižní konferenci s dlouhou tradicí, kterou zastřešuje Mezinárodní asociace pro studijní a profesní poradenství (IAEVG), nejstarší a největší mezinárodní organizace v oblasti kariérového poradenství, která má členy z 36 zemí.Jde o skvělou příležitost potkat se s přibližně 350 nejvýznamnějšími vědci, kariérovými poradci a tvůrci politik v oblasti kariérového poradenství a sociální inkluze z celého světa a aktivně se zúčastnit konference s příspěvkem, který se vztahuje ke kariérovému poradenství, k tématům konference i dalším blízkým tématům, kterým se věnujete.

Výzva k přihlášení příspěvků je otevřená do 15. 4. 2019.


Další informace naleznete zde a na webu konference

1 komentářů:

laimes řekl(a)...
12. dubna 2019 19:19  
Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.


Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.