On-line seminář 7.3.: Moderní aplikace ve Windows II

středa 6. března 2019 ·

Setkání navazuje na předchozí webinář o moderních aplikacích ve Windows. Tématem tohoto dílu je stručné shrnutí možnosti nákupu aplikací jednotlivcem i školou a představení celé řady dalších aplikací. Webinář je určen všem, kteří využívají PC nebo tablet s operačním systémem Windows 10 a chtějí svou výuku obohatit o nové možnosti.

Cíle setkání:

• Seznámit se s možností využití moderních aplikací v operačním systému Windows 10.
• Naučit se pracovat s Windows Store (vyhledávat a instalovat si další vlastní aplikace).
• Představit Microsoft Store pro vzdělávání. Ukázat možnost nakupování aplikací pro celou školu.
• Na konkrétních příkladech si ukázat vybrané zajímavé aplikace (zdarma i placené).

Setkání je určeno

• učitelům prvního i druhého stupně základních škol a učitelům všech typů středních škol, kteří by si rádi sami nainstalovali nové aplikace a oživili jimi svou výuku
• IT administrátorům, kteří se chtějí naučit pracovat s Microsoft Store pro vzdělávání a hromadně nasazovat aplikace
• vedení školy

Setkání se uskuteční ve čtvrtek 7. 3. 2019 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ.

Lektor: Mgr. Miroslav Kotlas – učitel na Gymnáziu Česká v Českých Budějovicích (Microsoft Showcase School). Koordinátor Vzdělávacího centra Microsoft pro Jihočeský kraj. Několik let aktivně spolupracuje s Microsoftem, školí učitele na moderní technologie. Aktivně se zajímá zejména o využití Minecraft: Education Edition ve výuce hlavně informatiky (programování). Ve škole se studenty využívá Office 365, Malování 3D, PowerBi a další produkty z balíku Office 365.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.