Národní týden trénování paměti 2019

čtvrtek 7. března 2019 ·

Ve středu 13. 3. 2019 od 10 hodin se v budově Pedagogické knihovny Jeruzalemská 12 na Praze 1 uskuteční vzdělávací program „Trénování paměti je hrou“. Akce, která je určena široké veřejnosti, souvisí s Národním týdnem trénování paměti 2019. Národní týden trénování paměti vyhlásila Česká společnost pro trénování paměti a mozkový jogging. Bude probíhat od pondělí 11. 3. 2019 do neděle 17. 3. 2019.

Další informace naleznete zde

1 komentářů:

laimes řekl(a)...
7. března 2019 9:44  

trénování se provádí BIFLOVÁNÍM, třebaže má podobu hry,
i to pexeso, které hrajete, otáčíte ty kartičky stále doblba, než si zapamatuete, kde ty dvě stejné leží

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.