Fotosoutěž Odborné vzdělávání: řekni svůj příběh

neděle 17. března 2019 ·

Až do konce května 2019 se mohou týmy žáků a studentů středních a vyšších odborných škol zapojit do evropské fotografické soutěže a vyhrát jednu ze tří hlavních cen včetně výletu do Helsinek nebo Soluně. Soutěž pořádá Cedefop (Evropské středisko pro rozvoj odborné přípravy) s cílem zviditelnit odborné vzdělávání v Evropě. Se sérií fotografií se mohou do soutěže přihlásit i týmy dospělých, kteří se účastní dalšího odborného vzdělávání.Do soutěže #CedefopPhotoAward se mohou hlásit týmy složené z nejvýše čtyř studentů a učitele nebo tutora. Úkolem týmu je vytvořit originální fotopříběh ze čtyř až pěti fotografií, v němž hraje hlavní roli odborné vzdělávání. Tento příběh následně autoři opatří komentářem v rozsahu 100 slov s hlavní myšlenkou, která za jejich příběhem stojí. Může se jednat o projekt, který žáci vytvořili; zkušenost, kterou učinili při zahraniční mobilitě v průběhu svého studia, nebo o sdílení zkušenosti s tím, jak odborné vzdělávání ovlivňuje jejich život.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.