Úvodní prezenční seminář e-learningu občankářů

pátek 21. prosince 2018 ·

Úvodní prezenční seminář e-learningu občankářů se uskuteční v úterý 29. 1. 20019 v Praze. Otevírá druhý sled dvou e-learningových kurzů: Mytologie sounáležitosti - Multikulturní výchova jako teorie i praxe a Občanka v souvislostech - Moderní události v historických paralelách.

Program:

9:00 - prezence 9:30 - úvodní slovo
9:45 - Martin Šmok - Konstrukce nepřítele
10:45 - přestávka na občerstvení
11:00 - David Svoboda - Co všechno jste chtěli vědět o Ukrajině, ale báli jste se zeptat
12:00 - přestávka na občerstvení
13:00 - Tomáš Hirt - Vizuální prezentace marginalizovaných skupin v médiích
14:00 - manuály a pokyny k jednotlivým kurzům a tvorbě metodik
15:00 - evaluace a administrativní formuláře


Další informace a možnost přihlášení naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.