Otevřená diskuze s učiteli - Co trápí pedagogické fakulty?

středa 12. prosince 2018 ·

Spolek Otevřeno pořádá Otevřenou diskusi s učiteli. Pozvání přijal děkan Pedagogické fakulty UK - Michal Nedělka. Tématem setkání je: Co trápí pedagogické fakulty? Předmětem diskuse bude mimo  jiné následující:

- Jaké jsou příčiny špatné pověsti pedagogických fakult?
- Jaké systémové mechanismy brání ped. fakultám vyrovnat se ostatním fakultám?
- Co nejvíce trápí české školství?
- Na co hledět do budoucna s nadějí?
- Co můžeme dělat pro zlepšení současného stavu?

Diskuse proběhne v pondělí 17. prosinec 2018 od 18:30 v Café Therapy v Praze

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.