Farářka: Máme strach z ticha, jsme posedlí mluvením, individualismus vede k prázdnotě

pondělí 24. prosince 2018 ·

Kdy jste si naposledy dovolili celý den mlčet? A jen naslouchat světu kolem vás? Od mala se učíme schopnosti prosadit sebe sama mezi všemi ostatními lidmi a jejich názory. Jsou jich miliardy. Youtubeři mají své followery, mnoho z nás si říká o denní příděl tzv. lajků na Facebooku, často těmi nejprostodušejšími cestami. Kdo umí psát, je dnes rádoby novinářem, většina si hájí svojí “pravdu” proti druhému. Soutěžíme. Chceme být vidět a slyšet. Já, ty, my! A tak sdělujeme, vykřikujeme. Možná proto, že máme strach, říká farářka Sandra Silná v DVTV Apel.Pořad ke stažení naleznete zde
0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.