Blended-learningový kurz Klima v tísni

čtvrtek 6. září 2018 ·

Je klima v tísni? Co způsobují emise? Jaké jsou dopady klimatických změn? Jakou mají souvislost klimatické změny, ekonomická globalizace a chudoba ve světě? Existují opatření, která těmto změnám dokáží zabránit, či je alespoň zmírní? Varianty nabízejí blended-learningový kurz, který prohloubí vaše znalosti o tématu a jeho kontextu a nabídne tipy, jak s tímto tématem pracovat ve výuce.


Kurz bude probíhat kombinací e-learningu a prezenčního setkání. Účastníci se seznámí s tím, jaké problémy a výzvy v oblasti klimatu s sebou přináší fenomén ekonomické globalizace. Během prezenčního setkání si vyzkoušíte konkrétní metody, strategie a aktivity, jak tato témata začlenit do vaší výuky. Důraz je kladen na interaktivní metody a metody aktivizující studenty ke spolupráci.

Kurz zahajujeme 24. 9. 2018 (ukončení kurzu nejpozději do 15. 6. 2018)

Prezenční setkání proběhne 19. – 21. 10. 2018 ve Svatém Janu pod Skalou. Kurz je v rozsahu 80 hodin.

Podmínkou získání certifikátu je splnění jednotlivých fází e-learningu zakončených úkolem a min. 85% účast na prezenčním setkání.

Kurz je určen pro pedagogy 2. stupně ZŠ a středních škol

Zájemci se mohou hlásit do 17. 9. 2018 zde

1 komentářů:

laimes řekl(a)...
6. září 2018 v 9:01  

uštřím vám čas a peníze,pokud se nechcete stát součástí ekobyznysu,současný stav jest zapřičinený jadernými pokusy v letech
1949-1953 kdy každá z jaderných mocností tj usa a sssr provedla každá jednou za dva týdny pokusný jaderný výbuch

Články dle data



Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018




Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.



WebArchiv - archiv českého webu



Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.