Konference MoodleMoot.cz 2018

pondělí 27. srpna 2018 ·

Konference je plánována na termín 24.-25. října 2018. Praktické workshopy pro uživatele a správce Moodle, proběhnou 23. 10. 2018. Místem konání jsou prostory kampusu Univerzity Hradec Králové. Hlavním mottem konference je “Moodle – brána otevřených možností“.


Na konferenci budou prezentovány  plenární přednášky předních odborníků a  příspěvky. Součástí konference jsou i sekce prezentací představující vhodný prostor pro publicitu právě probíhajících nebo ukončených projektů nebo pro ty, kdo se chtějí aktivně zúčastnit konference. Zde lze zájemcům předvést projekty, zajímavé a úspěšné kurzy v LMS Moodle a další elektronické kurzy a jiné ukázky své práce. 

V rámci konference budou probíhat workshopy, prakticky zaměřené na aktuální novinky Moodle ve verzi 3.5, která zahrnuje funkcionality zajišťující korektnost systému z pohledu požadavků GDPR. Workshopy jsou určeny pro začátečníky i pokročilé uživatele a pro administrátory.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.