Podzimní semináře pro učitele spol. věd na Katedře sociologie FSS MU v Brně: „Jak na rovnost, násilí a předsudky?“

úterý 10. července 2018 ·

Katedra sociologie Fakulty sociálních studií Masarykovy Univerzity v Brně připravuje novou sérii vzdělávacích seminářů pro vyučující (a nastávající vyučující) společenskovědních předmětů středních (a příbuzných) škol. Během dvou celodenních seminářů představí aktuální téma „Jak na rovnost, násilí a předsudky?“ z pohledu sociálních věd.


Semináře jsou součástí tříletého projektu „Rovnost začíná ve škole“ financovaného z Evropských fondů (OP VVV), na němž se Fakulta sociálních studií Masarykovy univerzity (v Brně) spoluřešitelsky podílí. Cílem projektu je rozvoj kompetencí pro demokratickou kulturu, v rámci projektu bude vytvořeno celkem pět programů, na FSS MU se zaměřujeme na cílovou skupinu vyučujících. Výstupem budou digitalizované soubory materiálů včetně metodiky programu. V průběhu projektu budou semináře i předloženy k akreditaci na MŠMT. Samozřejmým bonusem účasti na takových seminářích financovaných z projektu je možnost účasti zdarma a to i s úhradou cestovních výdajů a ubytování pro cestující do Brna z větších dálek.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.