Obrnice přijaly plán sociálního začleňování. Chtějí více pracovat s dětmi

čtvrtek 12. července 2018 ·

Zastupitelé Obrnic schválili na svém jednání revizi Strategického plánu sociálního začleňování obce, a to s platností do konce roku 2021. „Naším záměrem je vybudovat nízkoprahové zařízení pro děti a mládež ve věku od šesti do čtrnácti let,“ řekl pro Deník.cz starosta Obrnic Stanislav Zaspal.

Starosta dodal: „Jak totiž ukázal dotazníkový průzkum agentury z loňského roku, téměř 80 procent respondentů označilo za nejproblémovější skupinu obyvatel právě děti zmíněného věku. Zatímco se skupinou mladých lidí mezi 15 až 26 lety dlouhodobě úspěšně pracujeme, ty mladší teprve musíme podchytit, zaujmout a smysluplně zabavit.“

Celý text naleznete zde

2 komentářů:

Unknown řekl(a)...
13. července 2018 v 15:52  
Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.
Unknown řekl(a)...
13. července 2018 v 20:39  

a koho tam budou socializovat? mauglího z lesa za vsí?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.