Online pasti: Jak se nestát obětí kybernetické kriminality

středa 18. dubna 2018 ·

Sedmnáctý duben je každoročně Evropským dnem informací pro mládež. V Národním informačním centru pro mládež v Praze začala 17. dubna výstava nazvaná Online pasti. Na osmi výstavních panelech jsou příklady a poučení z oblasti kybernetické kriminality, možnosti prevence a seznam poradních organizací.

V rámci akce mohou mladí lidé také vyplnit kvíz o přístupových právech aplikací, nebo se pokusit odhalit phishingové stránky. Hlavním cílem Evropského dne informací pro mládež je zvýšit povědomí mládeže o Informačních centrech pro mládež (ICM) a jejich službách.

Další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.