Novým ředitelem NÚV se stane Lubomír Martinec

čtvrtek 19. dubna 2018 ·

Ministr školství Robert Plaga se po seznámení s výsledky konkursního řízení rozhodl jmenovat s účinností od 1. 5. 2018 novým ředitelem Národního ústavu pro vzdělávání Mgr. Lubomíra Martince. Do konkursního řízení se přihlásili celkem 4 uchazeči.


Mgr. Lubomír Martinec pracuje v oblasti vzdělávání od roku 1990. Dříve působil v Ústavu pro informace ve vzdělávání, České školní inspekci a od roku 2015 je zaměstnancem Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Zde v současné době zastává pozici zástupce náměstka pro řízení sekce vzdělávání.

„Od nového ředitele Národního ústavu pro vzdělávání očekávám zásadní změny v oblasti zvýšení efektivity řízení organizace a naplňování evropských projektů, které má Národní ústav pro vzdělávání ve své gesci. Lubomír Martinec bude mít za úkol také nově koncipovat spolupráci mezi NÚV a ministerstvem,“ říká k výběru ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga.

Další informace naleznete zde 

1 komentářů:

peekaa řekl(a)...
19. dubna 2018 v 16:45  

V životopise má gramatickou chybu....

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.