On-line seminář 7.2.: Co dělat, aby čtení bavilo?

úterý 6. února 2018 ·

Lektor Mgr. Jan Horák připravil seminář s následujícími cíly: Nabídnout nápady a podněty pro podporu rozvoje čtenářství. Představit dlouhodobé projekty (Harry Potter, Pověsti), ukázat praktické aktivity spojené s četbou. Přiblížit činnosti, které lze realizovat ve spolupráci s místní knihovnou

Program setkání:

• Čtenářství – obecný úvod
• Dlouhodobé projekty – Harry Potter, Pověsti
• Jak nám funguje čtenářská dílna
• Spolupráce s knihovnami • Materiály pro podporu čtení
• Nápady a odkazy, využitelné (nejen) v hodinách čtení
• Aktivity pro rozvoj slovní zásoby
• Dotazy účastníků

Setkání je určeno především učitelům prvního stupně základních škol.
Setkání se uskuteční ve středu 7. 2. 2018 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ.

Další informace naleznete zde

1 komentářů:

Zdeněk NUTZ řekl(a)...
6. února 2018 v 18:47  

Tak mě třeba ke čtení přivedla učitelka, která nám ve škole četla. Naštěstí tím způsobila, že jsem hodně knížek stačil přečíst dřív, než byly povinné. A dcera ta čte Pottera a Divergenci. Erbena a další vnucené povinné četby čte, protože se to musí!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.