České děti pijí nejvíc v Evropě, alkohol a drogy jdou ruku v ruce se záškoláctvím, říká psycholožka

pondělí 5. února 2018 ·

České děti pijí nejvíc v Evropě. Je strašně důležité, aby přišli do kontaktu s návykovými látkami jako alkohol a cigarety co nejpozději, vždy to jde ruku v ruce s dalšími negativními jevy jako záškoláctví, říká pro DVTV Helena Rampachová, předsedkyně Asociace nestátních organizací, která v Česku zahájila kampaň Zůstaň nad vlivem. Ta chce s pomocí známých osobností, jako youtuberů, nebo nejlepšího horolezce světa Adama Ondry oslovit děti a dospívající a varovat je před nebezpečím alkoholu a dalších návykových látek.Rozhovor je ke stažení zde

1 komentářů:

Unknown řekl(a)...
6. února 2018 v 9:21  

skvěté! greét! radujme se a plesejme,jsme zpátky v evropě!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.