Pražský vzdělávací veletrh nabídne pomaturitní studijní příležitosti

úterý 23. ledna 2018 ·

V Praze proběhne od úterý 23. do čtvrtka 25. ledna již 11. ročník Evropského veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha 2018. Veletrh návštěvníkům nabídne 177 zastoupených univerzit, vysokých škol, fakult a jiných vzdělávacích institucí. Studenti si budou moci vybrat z více než pěti tisíc studijních oborů. Na veletrhu budou mít své stánky také univerzity a vysoké školy z 16 zemí světa, především z Velké Británie, Dánska a Nizozemska. Informuje deník Právo.


Hlavním doprovodným programem bude 44 přednášek vystavujících škol, jejich tématem budou podmínky přijímacího řízení a studia ve školním roce 2018/2019, rovněž informace ze zákulisí škol přímo od jejich studentů a absolventů.

Nerozhodným studentům může pomoci Testovací centrum a Poradenský servis. Každý student si může udělat elektronický test předpokladů pro studium a zjistit, na které obory se nejlépe hodí. V Poradenském servisu je připraven tým poradců, který studentům na základě výsledků testu pomůže vybrat vhodnou školu, fakultu či studijní obor.

Veřejnosti bude veletrh otevřen 23. a 24. ledna od 8.00 do 16.00, 25. ledna od 8.00 do 15.00.

Celý text naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.