Vernisáž výstavy komiksových děl ze soutěže Bohouš a Dáša mění svět

čtvrtek 9. listopadu 2017 ·

Vernisáž výstavy děl z komiksové soutěže Bohouš a Dáša mění svět se koná ve středu 15. listopadu v Galerii ve věži Novoměstské radnice. Tématem letošního ročníku bylo Soutěž nebo spolupráce? Ve 13 hodin bude slavnostně vyhlášen vítěz soutěže, od 14 do 16 hodin proběhne komiksový workshop s českou ilustrátorkou Toy Box.

Od 3. do 13. listopadu můžete hlasovat o ceně diváků.

Výstava bude otevřená do 30. listopadu (úterý až neděle 10-18 hodin).

Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.