Konference Umělecké vzdělávání a společnost

sobota 7. října 2017 ·

Národní ústav pro vzdělávání zve na konferenci, která se bude zabývat spektrem uměleckého vzdělávání v České republice a v Německu, a to v celé jeho šíři: jak vzděláváním formálním (s akcentem na základní a střední), tak neformálním (získaným mimo vzdělávací systém) včetně informálního učení (neplánované, spontánní, každodenní).Posláním konference, již uvádí podtitul Rosteme s kulturou, je představit systémy, koncepce, legislativu i veřejnou podporu oblasti uměleckého vzdělávání v obou zemích. Konference se uskuteční v rámci 20. výročí podpisu Česko-německé deklarace o vzájemných vztazích. Konference je součástí dohodnutého strategického dialogu v odvětvích kultura a školství mezi vládami ČR a SRN a probíhá v rámci Ozvěn Česko-německého kulturního jara 2017.

Pořadateli jsou Národní informační a poradenské středisko pro kulturu, Národní ústav pro vzdělávání (NÚV) a Goethe-Institut Česká republika.

Další informace a formulář pro přihlášení naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.