Konference Psychologická diagnostika Brno 2017

pondělí 9. října 2017 ·

Konference se zaměří na aktuální praktické otázky psychodiagnostiky a psychologického testování v české (a slovenské) psychologii. Vystoupí celá řada zajímavých řečníků: o diagnostice specifických poruch učení bude hovořit Dr. Dawn Flanagan (USA), Dr. Heidi Keller (Německo) promluví o validitě západních diagnostických metod u dětí z jiných kultur, Dr. Helen Bakker (Nizozemí) vystoupí v příspěvku věnovaném inteligentnímu testování inteligence, na validitu dynamického testování se zaměří Dr. David Tzuriel (Izrael).

Národní ústav pro vzdělávávání zaštiťuje dvě tematické sekce: „Od diagnostiky k intervenci na školách“ a „Posuzovaní adaptivního chování u dětí“.

Konference proběhne ve dnech 23. - 24. listopadu na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně.

Další informace a možnost přihlášení naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.