NIDV nabízí metodiky ke globálnímu rozvojovému vzdělávání

středa 15. března 2017 ·

V rámci projektu Globální rozvojové vzdělávání (GRV) a za finanční podpory MŠMT byly v uplynulém roce vytvořeny dvě metodiky GRV pro ZŠ a neformální vzdělávání. Publikace nabízí ke stažení na svých stránkách Národní institut pro další vzdělávání.

Jiří Zajíc – „Společně tvoříme svět“ (Inspirace těm, kteří pomáhají dětem i dospívajícím k přijetí zodpovědnosti za vytváření světa, kde mají všichni lidé možnost žít důstojný život), ke stažení zde

PhDr. Jana Stará, Ph.D. – „Výchova k myšlení v evropských a globálních souvislostech“ (Příručka pro učitele základních škol, kteří se zajímají o to, proč a jak zařazovat globální rozvojové vzdělávání do své výuky), ke stažení zde.

1 komentářů:

Petr Pelikán řekl(a)...
15. března 2017 6:06  

Přečetl jsem si. Je to strašné. Kam se hrabe hledání třídního nepřítele.Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.