Absolventi středních škol a trh práce

čtvrtek 30. března 2017 ·

Národní ústav pro vzdělávání vydal text obsahující informace jak o potřebách a požadavcích zaměstnavatelů a trhu práce, tak i o připravenosti a úspěšnosti absolventů škol při přechodu do pracovního života. Měly by sloužit všem, kteří se podílejí na rozvoji a směřování odborného vzdělávání v daných odvětvích.

Tento a další obdobné materiály jsou unikátní tím, že pro daná odvětví sdružují na jednom místě všechny důležité informace, připravené v rámci mnoha různých šetření a analýz.

Uváděné údaje jsou ve všech částech publikací doplněny přehledným a názorným grafickým a tabulkovým vyjádřením prezentovaných dat. Zároveň jsou uváděny konkrétní přímé odkazy k podrobnějším údajům na www.infoabsolvent.cz .


Publikace je ke stažení zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.