Národní konference o mládeži 2017 – registrace do pátku 17. února

středa 15. února 2017 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ve spolupráci s Domem zahraniční spolupráce (národní agentura programu Erasmus+ v ČR) pořádá Národní konferenci o mládeži 2017. Jejím cílem je prohloubení kompetencí v oblasti práce s mládeží, sdílení zkušeností a networking. Registrovat se na akci je možno do pátku 17. února.

Na programu jsou mimo jiné následující workshopy:

1. Tradiční a nové metody v práci s mládeží
2. Interaktivní workshop ke zdrojům financování pro práci s mládeží
3. Jak reagovat na trendy a výzvy v oblasti mládeže
4. Stavíme pro Inkluzi – mosty mezi sociální prací a prací s mládeží
5. Participace mládeže skrz strukturovaný dialog

Konference se koná 1. března v Národní technické knihovně v Praze


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.