Cena pro učitele němčiny 2017 – přihlaste svůj projekt a školu!

úterý 28. února 2017 ·

Jste učitel nebo učitelka němčiny v České republice? Dovedete své žáky v hodinách němčiny zaujmout mimořádně zajímavými projekty? Přišli Vaši žáci s nápadem na nějaký nový skvělý projekt? Baví Vás společně se svými žáky vymýšlet a realizovat nové kreativní projekty a potěšilo by Vás, kdybyste na realizaci některého z nich získali finanční příspěvek? Pak se spolu s žáky přihlaste do soutěže o nejlepšího učitele němčiny školního roku 2016/17!

Také v letošním roce vyhlašují Velvyslanectví SRN, Rakouské velvyslanectví, Goethe Institut v Praze a partneři Cenu pro učitele němčiny, jejímž hlavním cílem je motivovat vyučující německého jazyka a podpořit jeho výuku a popularizaci v českých školách.

Zájemci z řad učitelů němčiny mohou přihlásit projekty svých tříd a škol do této prestižní soutěže nejpozději do 18. dubna 2017.


Více informací naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.