Vyšetřování ztráty třídní knihy: Černá duše Járy Cimrmana

neděle 1. ledna 2017 ·

Temné stránky Cimrmanova díla připomíná server lidovky.cz v souvislosti s nejoblíbenější „cimrmanovskou hláškou“, kterou vybrali fanoušci v anketě Radiožurnálu. Hláška získala přes 13 tisíc hlasů.

Vítězná hláška:

„Toto jsou rozumní chlapci? Vždyť je to tady jeden vedle druhého samý Debil nebo Blbeček! Se podivejte do zasedacího pořádku: Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček, Debil, Blbeček. Akorát támhle vzadu, to je snad jediná výjimka, sedí dva Blbečci vedle sebe.“


Celý text na serveru lidovky.cz naleznete zde
Cimrmanovský projekt Radiožurnálu naleznete zde

1 komentářů:

Unknown řekl(a)...
1. ledna 2017 10:27  

Když se začne ironický text, nadsázka, parodie a satira vědecky rozebírat, působí to poněkud "zvláštně".

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.