Téma vzdělávání na výroční konferenci Česko: Jak jsme na tom

středa 9. listopadu 2016 ·

V Praze proběhne ve čtvrtek 10.11. druhá výroční konference Česko: Jak jsme na tom, kterou organizuje Aspen Institute Prague. Krom jiných témat bude samostatná prezentace věnovaná vzdělávání a návrhům na jeho rozvoj. S návrhy bude konfrontována ministryně školství Kateřina Valachová a další členové současné vlády.


Návrh k rozvoji vzdělávání obsahuje celkem 6 zásadních bodů, na nichž se shodla pracovní skupina k této příležitosti ustavená. Za koordinaci pracovní skupiny a výslednou podobu návrhu odpovídal EDUin.

Vzdělávání přijde na konferenci na řadu v 16:30. Po prezentaci bude reagovat ministryně školství a následovat bude diskuse k otevřeným tématům.


Podrobnosti naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.