On-line seminář: Plán pedagogické podpory – jeho tvorba, realizace a vyhodnocování

úterý 8. listopadu 2016 ·

Společné/inkluzivní vzdělávání přineslo mnoho diskusí i novinek. Seminář nabídne podrobnější pohled na jednu z nich, kterou je plán pedagogické podpory. Cílem je, aby si účastníci webináře odnesli jasný názor na to, k čemu PLPP může být pro žáky užitečný a k čemu nikoli. Nabídne postupy, rady a doporučení, které mohou učitelé použít při jeho tvorbě, realizaci a vyhodnocování. Absolventi webináře by měli být schopni nastavit tyto procesy na své škole optimálně


Setkání je určeno především výchovným poradcům, případně dalším pracovníkům školních poradenských pracovišť, třídním učitelům a učitelům, kteří mají zájem seznámit se s novou možností podpory žáků, kterým se do vzdělávací cesty postaví nějaká obtíž, kterou je nutné překonat.

Setkání se uskuteční ve středu 9. 11. 2016 od 20.00 na Metodickém portálu RVP.CZ.

Lektoři: Mgr. Anna Doubková a PaedDr. Karel Tomek


Podrobnosti naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.