Téma uprchlíků před volbami ustoupilo do pozadí. Lidé se upnuli k ekonomické situaci a školství

pátek 7. října 2016 ·

Zatímco v předchozích měsících dominovalo diskusím na internetu, zejména na sociálních sítích téma migrace, za poslední týden voliče nejvíce zajímala zaměstnanost, ale i vzdělávání a doprava. Zjistila to agentura Yeseter, která shromažďuje a vyhodnocuje data z českého internetu. Informuje o tom server Aktuálně.cz.

Právě řešení nezaměstnanosti a zajištění pracovních míst v posledních sedmi dnech nejvíce zajímalo lidi v Moravskoslezském, Olomouckém, Zlínském a Ústeckém kraji. Na Vysočině v Plzeňském kraji lidé diskutovali hlavně o školství, téma zdravotnictví ovládlo Královéhradecký a Karlovarský kraj. Velmi důležitým volebním tématem je také doprava, o ní lidé nejčastěji na internetu diskutovali ve zbývajících krajích.


Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.