Pozvánka na pilotní vzdělávací program „Odborník na řešení školní šikany a kyberšikany první úrovně“

pondělí 31. října 2016 ·

Cílem kurzu je poskytnutí systematického vzdělání pro zájemce o kvalifikaci odborníka na řešení školní šikany. Absolventi kurzu získají kompetence odborníků první úrovně pětiúrovňového koncepčního vzdělání. Kurz reaguje na absenci dostupného systematického vzdělání.

Lektory jsou Michal Kolář, etoped a psychoterapeut, který vytvořil původní teorii, diagnostiku a léčbu školního šikanování, a Renata Ježková a Helena Adamusová.

Kurz proběhne ve dnech 14., 15. a 30. 11. a 7. 12. 2016 v Praze a ve dnech 28., 29. a 30. 11. 2016 v Šlapanicích u Brna.


Podrobnosti naleznete zde

2 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
31. října 2016 v 14:09  

„Odborník na řešení školní šikany a kyberšikany první úrovně“

A čím je charakteristická první úroveň šikany a kyberšiny?

mirek vaněk řekl(a)...
1. listopadu 2016 v 7:54  

Ano podobných kvalifikací taky mám požehnaně(koordinátor ŠVP, Marketing, Vzdělávání dospělých). Jediné co mi to přineslo je víc práce a míň času na výuku.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.