Konference Škola pro budoucnost - budoucnost pro školu II

pondělí 17. října 2016 ·

Ministerstvo školství zve na druhý ročník konference Škola pro budoucnost – budoucnost pro školu. Konference se uskuteční 14. listopadu v Poslanecké sněmovně.
1 komentářů:

tyrjir řekl(a)...
18. října 2016 1:25  

Když čtu oznámení o konání Konference Škola pro budoucnost II, kladu si otázku, zda se letos v bleděmodrém zopakuje ziskově i neziskově "lovecké" a přitom ministersky dost nedbalé pojetí konference, které jsme viděli loni.

JAKÝ JE PODROBNÝ PROGRAM TÉ KONFERENCE? KDO A JAK TAM BUDE ČI NEBUDE ÚČINKOVAT? VÍ UŽ TO MŠMT? POKUD ANO - PROČ TO NEZVEŘEJNÍ? JE ZAJIŠTĚNÝ PŘÍMÝ PŘENOS Z KONFERENCE JAKO LONI?

Pane Komárku, mohl byste to, prosím, zjistit a zveřejnit?

J.TýřČlánky dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.