ČOSIV: Co (ne)mění systém podpůrných opatření od září 2016

pátek 1. dubna 2016 ·

V souvislosti s nástupem systému podpůrných opatření pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami od září 2016 se často objevuje řada nejasností, které se týkají reálných změn a již dnes platných pravidel. Ve spolupráci s Nadací Open Society Fund Praha představuje ČOSIV nejen tyto změny, ale připomíná také současnou legislativu a čísla týkající se žáků s postižením.6 komentářů:

Anonymni z 21:30 řekl(a)...
1. dubna 2016 16:55  

Teď je v TV na CT24 reklama na pořad newsroom české televize (neděle), kde chtějí řešit "nevyvážené" články v Blesku k Inkluzi.

Už podle upoutávky to vypadá na pěknou masírku mozků.

Nico Pytlik řekl(a)...
1. dubna 2016 19:04  

Nevyváženost, pravíte? To jako, že s pravdou musí jít ruku v ruce i lež?
A s rozumem zase pitomost?

Zdeněk Bělecký řekl(a)...
2. dubna 2016 6:34  

Nevyváženost, pravíte? To jako, že s pravdou musí jít ruku v ruce i lež?
A s rozumem zase pitomost?

:)))))))))))))))))))))))))))))))))

Jana Karvaiová řekl(a)...
3. dubna 2016 7:42  

No tak konečně!!!!!
RVP pro Lmp se ruší, aby děti nemusely přecházet do jiných tříd a mít jiný rozvrh, což je asi dost iritovalo.
Děkuji za vysvětlení, hned je mi lépe. Těm dětem asi ne.

Fanda Moudry řekl(a)...
3. dubna 2016 7:45  

ČT má tak vyvážené zpravodajství, že s pravdou jde ruku v ruce lež. Nač koncesionářský poplatek?

Zdeněk Sotolář řekl(a)...
3. dubna 2016 10:28  

30 % Romů na zvlášních školách. Když už se smí sčítat Romové, uvidíme, jaká další data vylezou o školní docházce, o předčasných odchodech ze vzdělávání, o trestné činnosti apod. Třeba OSF zaplatí nějaký výzkum.Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.