Video: Konference Radost z poznávání

neděle 27. března 2016 ·

Spolek Ratolest spolu s Městskou knihovnou Klatovy zorganizoval setkání Radost z poznávání. Konference proběhla ve společenském sále městské knihovny v sobotu 19. března 2016 od 9 hodin. Příchozí si vyslechli celkem čtyři přednášky a na závěr besedovali se všemi přednášejícími.
Se svým příspěvkem vystoupil novinář Tomáš Feřtek, odborný konzultant EDUinu, obecně prospěšné společnosti zabývající se vzděláváním. Na Feřteka navázala Zuzana Smolová, která představila waldorfskou pedagogiku z pohledu rodiče dvou dětí ve škole tohoto typu. Hlas ze státního školství přidal nadšený a zkušený ředitel ZŠ Chraštice Karel Derfl. Odpolední část zahájila Lenka Beranová, původem z Klatov, učitelka v nově vzniklé nestátní ScioŠkole v Praze. Po posledním příspěvku následovala beseda se všemi přednášejícími.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.